قوانین ثبت سفارش و ارائه سرویس


در سرویس ویو ( بازدید 5 یا 50 پست اخر ) هشتک، استیکر، پُستهای فوروارد ، روبات و گیف انیمیشن باعث اختلال در ویو ( بازید ) مطالب خواهد شد و حتی در بعضی شرایط امکان ویو نخوردن کانال وجود دارد . در این شرایط کلیه عواقب ویو نخوردن بر عهده کاربر می باشد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .


سرویس های افزایش ممبر آفلاین ، ویو ( بازدید ) کانال توسط لینک عمومی ( مثال https://t.me/testchannel ) انجام می شود.


سرویس های افزایش ممبر واقعی کانال و گروه تلگرام از طریق لینک جوین مستقیم کانال انجام می شود ، دقت نمایید کانال ارسال بصورت عمومی (نه خصوصی) و با لینک جوین (نه آیدی یا تگ کانال) ارسال شود ( مثال https://t.me/joinchat/BBBBBEFd6KW3ANYTb3lV)


افزایش لایک و رای نظرسنجی و ویو تک پست کانال تلگرام از طریق لینک مستقیم پست انجام می گردد ، بر روی پست مورد نظر راست کلیک کرده و بر روی گزینه Copy Post Link کلیک نمایید. (مثال https://t.me/testchannel/401 )


در سفارشات مربوط به اینستاگرام باید پیج شما عمومی باشد و به هیچ وجه پرایوت ( خصوصی ) نباشد.


در زمان ثبت درخواست ممبر واقعی کانال تلگرام تا پایان زمان انجام سفارش نباید پست جدیدی در کانال ثبت شود بدیهی است در صورت عدم رعایت افزایش ممبر ادامه داده نخواهد شد و سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد


ممبر های آفلاین کانال تلگرام با توجه به شرایط و قوانین تلگرام ممکن است پس از دو هفته الی یک ماه از سوی تلگرام از کانال شما حذف گردد ( این مورد از قوانین تلگرام می باشد و از عهده ما خارج می باشد ) .


در ریزش و بازدید ممبر های واقعی تلگرام هیچگونه تضمینی وجود ندارد و بستگی به شرایط ممکن است بین 10 درصد الی 60 درصد ریزش و بازدید داشته باشد .


در سطح ممبر واقعی اجباری ریزش بالاتر خواهد بود و در صورت سفارش به صورت مخفی یا بی صدا با ریزش کمتری خواهد بود .


همچنین در سطح ممبر واقعی اختیاری با کیفیت بالاتری همراه خواهد بود و از ریزش کمتر و بازدید بالاتری برخوردار خواهد بود .


در هنگام ثبت سفارش بر روی پیج / کانال یا ... خود در وب سایت ، در سامانه یا پرتال دیگری اقدام به ثبت سفارش برروی پیج خود نفرمایید، در غیر این صورت مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده مشتری می باشد.